Kunststof bakken en pallets

Ons team

Opgericht in 2006 en sinds jaren een zeer bekende en gerespecteerde naam in de markt. Wij ontwikkelen, produceren en verkopen een breed en kwalitatief hoogwaardig assortiment kunststof ladingdragers. Door exclusieve en unieke samenwerkingsverbanden met een aantal grote spuitgietfabrieken in Europa biedt Alpac een uitgekiend assortiment kunststof bakken, pallets, palletboxen en klant specifieke maatwerkoplossingen.

Team

Jacques Timmerman

General Manager

info@alpac.nl

+31(0)570-627860

Niels Pereboom

Salesmanager

niels@alpac.nl

+31(0)6-29316580

Leroy Kamphuis

Accountmanager

leroy@alpac.nl

+31(0)6-86832372

Jur Gorter

Inside Sales & Logistics

jur@alpac.nl

+31(0)6-25367804

Gerben Klinge

Logistics, Purchase and Operational

gerben@alpac.nl

+31(0)570-627860

Maureen Vos

Officemanager

maureen@alpac.nl

+31(0)570-627860

Duncan Jeurlink

Marketing Manager

duncan@alpac.nl

+31(0)570-627860

Hans Wolters

Warehouse and Assembly

+31(0)570-627860

Bart Klinge

Warehouse and Assembly

+31(0)570-627860